Haber

AK Parti’nin Keşan’daki ilk adayı Ferhat Gülver oldu

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) –AK Parti’de yerel seçimlerle birlikte başlayan seçim sürecinde ilk belediye başkan adayı başvurusu yapıldı.

AK Parti Keşan İlçe Merkezinde düzenlenen toplantıda Ferhat Gülver, 31 Mart 2024’te gerçekleşecek Beğendik Belediyesi için başvurusunu yaptı.

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı ve eski Beğendik Belediye Başkanı Nuran Uslu ve partililerin katıldığı toplantıda başvuruların 22 Kasım’a kadar devam edeceğini hatırlattı. Hükümetin desteği ve belediye başkanlarının gayretleriyle Beyendik ve Yenimuhacır ilçeleri de dahil olmak üzere bölgeye mükemmel hizmetler sunduklarını ve vermeye devam edeceklerini belirten Başkan Kılıç, “Bu nedenle biz Beyendik ilçemizi yeniden kazanmak istiyoruz. Bu teveccühü halkımızda da görüyoruz. Önderimiz Ferhat’la birlikte.” Bunu yapacağımıza inanıyoruz ama elbette aday adaylığı süreci devam ettiği için süreç bittikten sonra alanda vereceğimiz hizmet ve projeleri daha detaylı anlatacağımıza inanıyoruz. Çünkü biz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın belediyeciliğini en iyi şekilde yansıtan ve bunu başaran bir partiyiz. Sürecimiz hepimiz için hayırlı olsun” dedi.

AK Parti’den Beyendik’e aday olan Ferhat Gülver, yerel seçimlerin tüm ülkeye hayırlı olmasını dileyerek, yapacakları ekiple Beğendik’i başkan Nuran’ın bıraktığı şanlı yıllara geri götürmeyi hedeflediklerini söyledi. biçim.

Belediye Başkanı adayı Gülver, “Son 4,5 yılda Beğendik’te iki değerli proje ortaya çıktı” dedi ve ekledi: “Bunlar bizim dönemimizde yapılan uygulamalarla başladı. Bunlardan biri içme suyu projesi, diğeri doğalgaz projesi. Bunların dışında Edirne Belediye Başkanı da onlar sayesinde Beğendik’imize başvuruda bulundu, kaldırım yapma jesti yaptılar, öte yandan böyle somut bir projeleri yok ama sahiplenmeyi başarıyorlar. Hem içme suyu hem de devam eden doğalgaz projesi açısından nasıl teşekkür edeceklerini bilmiyorlar çünkü belgeler ortada, 2018 yılında başvurulan ve süreç devam eden bir proje. Gecikme özrü bir yana, burayı sahiplenerek kahramanlık yapıyorlar. Beğendik Belediyesi’ni İşkur’a çevirdiler, biz de onları sıfır maliyetli İşkur’dan çalışan 5-10 pırıl pırıl insanla bıraktık. Onları çalıştırmadılar, onlar işe aldılar. çalıştıramadılar, şimdi İşkur gibi seçimleri var. Daha önce verdikleri iş sözlerini yerine getirme telaşı içerisindeler ve bu konuda panik yaşıyorlar. Deyim yerindeyse arkalarında bir ceset bırakıyorlar. Orada milletin haklarını almak için çok çalışan insanlara para ödemek yerine insanlara hizmet etmemiz gerektiği ortaya çıktı. İnşallah amacımız bu olur, dediğim gibi amacımız Beğendik’i eski günlerine döndürmek. İnşallah grupla ve kasaba halkıyla birlikte buna hazırız. Beğendik Keşan ve Yenimuhacır’da yapılanları takip ettiği ve gözlemlediği için gelen hizmetlerden herkes haberdar oluyor. Dolayısıyla iktidar partisinin genel başkanını seçerek Beğendik’i tekrar hizmete açacağız. Bu seçimde Beğendik’in kaderini Beğendik halkının belirlemesini istiyoruz. Biz dışarıdan alım yapmıyoruz, umarım onlar da yapmazlar, biz de yapmayacağız ama hızla takip edeceğiz. Partimizin avukatlarıyla bu süreci takip edeceğiz. “Bırakın Beğendik’in kaderini Beğendik halkı belirlesin.” dedi.

AK Parti Beyendik İlçe Başkanı Salim Seççi de Ferhat Gülver’in adaylığının hayırlı olmasını diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu