Haber

Akşener vurulan binanın önünde kadınlara meydan okudu: “Sandığa gidip bize oy vereceksiniz.

İyi parti İstanbul Zeytinburnu’ndaki il cumhurbaşkanlığı binasına sabah erken saatlerde silahlı saldırı düzenlendi. Polis ekipleri saldırganları olay yerinde yakalamak için inceleme yaparken, saldırının ardından binaya giden DÜZGÜN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

“Türkiye Aşiret DEVLETİ OLAMAZ”

Akşener şu sözleri kullandı; “Sana başkan demem gerekir ama başkan böyle konuşmaz. Recep Bey’in tehditi üzerine partimiz 1. kattan ve 3. kattan kurşunlanmıştır. ‘Bunları yanlış yapıyorsunuz’ denildi. Hanımım’ deyip evim basıldı İl Başkanlığı 2 yerinden vuruldu Türkiye aşiret devleti olamaz Bu canavarca sistemle yönetilemez.

“BU SEÇMEN İÇİN BÜYÜK BİR ETKİ”

Seçime 1,5 ay kala siyasi partilere gözdağı verilmeye çalışılması kabul edilemez. Korkmuyoruz. Bu seçmene büyük bir hakarettir. Aziz milletim, bu ucube sistemin devamı bugün bize ise yarın sizedir. Meral Akşener’i korkutacak adam henüz annesinden doğmamıştı. Korkmuyorum Recep Bey.

“ERKEK POLİTİKAYA YAPILAMAYACAK HER TÜRLÜ KÖTÜLÜK…”

Hanımlar size sesleniyorum; Bir erkek siyasetçiye yapılamayan her türlü hakaret, pislik, tiksinti bana kadın olduğum için yapıldı! Siyasette bir kadına bunlar yapılabiliyorsa, çocuklarınıza, kızlarınıza yapılmayanları hep birlikte görüyoruz. Bu zulmün, pisliğin, iğrençliğin bitmesini istiyorsanız sevgili kadınlar 14 Mayıs’ta Millet İttifakı’na oy vereceksiniz.

“BENİM TAVSİYEM PAPATYA ÇAYI İÇMEK”

Sana sesleniyorum Recep Bey, saltanatında yaşamadığım şey kalmadı ama bu günler de geçecek inşallah 15 Mayıs sabahı güneş doğacak. Çok üzgünsünüz 1.5 ayınız kaldı gideceğinizi yeni fark ettiniz etrafınızdaki dolandırıcılara bağırmak yerine bize bağırmayı tercih ediyorsunuz bundan kaçış yok tavsiyem papatya çayı için. “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu