Teknoloji

Alan Wake geliştiricisi Remedy Entertainment, 20 yıl sonra logosunu yeniledi

 
Alan Wake and Control geliştiricisi Remedy Entertainment, 20 yıl sonra logosunu güncellediğini duyurdu. Birkaç yıl önce İsveç’in Stockholm kentinde ikinci bir stüdyo açan Remedy, bu kapsamda genişlemeye devam ediyor. Yeni logo ile yenilikçi yapılarını koruduklarını belirtiyor.
 
Remedy Entertainment, logo hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu.
 
 
 
Yeni logolarının paylaşılmasıyla birlikte çeşitli açıklamalarda bulunan ekip, “Remedy için yeni bir logo ve yenilenen bir görsel kimlik oluşturmak bizim için duygusal bir yolculuğun parçası. Uzun süredir Remedy ile birlikteyiz ve siz de yapabilirsiniz. sanatsal kimliğin bizim için ne kadar değerli olduğunu görün.Bildiğiniz gibi sadece oyunlarımızda değil, stüdyo kimliğimizin nasıl göründüğü de çok değerli.
 
Oyun geliştirme stüdyosu olarak başladığımız 1995 yılından bu yana çok yol kat ettik. Her zaman bir şeyler yapmaya çalıştık ve yapmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda birçok yenilik yaptık ve şimdi de logomuzu yenileyerek bu yeniliğe bakış açımızı ortaya koyduk.
 
Eski logodaki “R” harfindeki mermi, Max Payne dönemini temsil ediyordu. Ancak içinde bulunduğumuz dönemin Remedy’si tek bir oyundan çok daha geniş ve geniş bir oyun kütüphanesine sahip. Remedy olarak amacımızı sizlere daha iyi ifade edebilmek adına görsel kimliğimizi yani logomuzu güncelleme kararı aldık ve bu kapsamda değiştirdik.”
 
Peki yeni logo tasarımını nasıl buldunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu