Yaşam

Avatar 2’nin Süresi Ortaya Çıktı

Zamanında en çok gişe yapan sinema olma rekorunu elinde bulunduran lakin sonrasında Avengers: Endgame’e bu unvanı kaybeden efsane fantastik bilim-kurgu sineması Avatar’ın devam sineması olan Avatar: The Way of Water sineması, bir müddettir sinema severlerin gündeminde.

2 hafta kadar evvel fragmanı yayınlanan Avatar’ın devam sineması The Way of Water’ın akabinde sinema hakkında yeni bilgiler geldi. Söylentiye nazaran Avatar: The Way of Water, beklenilenden daha uzun ekran mühletine sahip olacak.

Avatar: The Way of Water, 192 dakika olacak

AMC Theatres ve Regal Cinemas listelemelerine nazaran Avatar: The Way of Water, 162 dakika olan birinci Avatar sinemasından 30 dakika daha uzun, yani 192 dakika olacak. 3 saat 12 dakika ekran müddeti şayet gerçekse, 2022 yılının en uzun sineması olacak.

3 saat 12 dakika süreceğine dair birinci haberlerin yayınlanmasının akabinde Avatar: The Way of Water’ın ekran müddetiyle ilgili pek çok tartışma ortaya çıktı. Sinemanın final cut sürümünün bitmediğini belirtmekle bir arada hayranların sinemanın uzunluğunun kalitesini düşüreceğine dair kaygılı olduğunu da ekleyelim.

Filmin üretimci stüdyosu, şayet devam sineması Avatar: The Way of Water’ın istenilen başarıyı elde etmemesi durumunda Avatar 4 ve 5’in iptal edilebileceğini söylemişti. Sizce Way of Water başarılı olur mu? Ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Avatar: The Way of Water fragmanı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu