Teknoloji

Brad Pitt ve George Clooney’in yeni filmi Wolfs’tan 2 fragman geldi! Peki, Wolfs vizyona ne zaman girecek?

Başrollerini Brad Pitt ve George Clooney’nin paylaşacağı yeni Apple ve Sony filmi Wolfs’un bu hafta 2 fragmanı yayınlandı.Yayınlanan fragmanlara göre Wolfs, beyaz perdede sinemaseverlerin epey bir ilgisini çekecek gibi gözüküyor.

Wolfs Ne Zaman Vizyona Girecek?

Wolfs, 20 Eylül’de ilk kez sinemalarda yayınlanacak ve filmde Pitt ve Clooney’den oluşan yıldız ikiliye ek olarak, Colin Farrell’ın yeni polisiye dizisi Sugar’da etkileyici rol alan Amy Ryan da yer alıyor. Film, başrollerin hatırı sayılır çekiciliğinden büyük ölçüde yararlanan eğlenceli bir aksiyon komedisi olacak gibi görünüyor.

Wolfs’un Konusu Nedir?

Wolfs’un konusunda baktığımızda Clooney, özellikle korkunç bir cinayet gibi görünen çok yüksek profilli bir suçu örtbas etmek için tutulan profesyonel bir “çözücüyü” canlandırıyor. Ancak işe gittiğinde, Pitt’in canlandırdığı ikinci bir çözücünün de aynı iş için çağırıldığını öğreniyor. Birlikte çalışmak ya da ödüllerinden vazgeçmek zorunda kalan bu 2 yalnız kurt, çok geçmeden gecelerinin beklenmedik şekillerde kontrolden çıktığını fark ediyorlar.

Wolfs Filminin Ötesinde…

Jon Watts’ın yönettiği ve her 2 başrolün de yapımcılığını üstlendiği Wolfs, muhteşem oyuncu kadrosu nedeniyle bir ihale savaşına da konu olmuş durumda. Clooney ile Pitt’in yeniden bir araya gelmesi muhtemelen gişede muazzam bir başarı anlamına gelecek. Apple’ın son hit filmi Argyle’da olduğu gibi, film ilk olarak sinemalarda gösterime girecek, ardından Apple TV+ üzerinden tüm dünyada yayınlanacak. Ancak filmin yayın tarihi henüz onaylanmış değil.

Jon Watts, filmin yönetmenliğinin yanı sıra yazarlığını ve yapımcılığını da üstleniyor ve oyuncu kadrosunda “Never Have I Ever”dan Poorna Jagannathan ve “The Walking Dead”den Austin Abrams gibi diğer büyük isimler de yer alıyor. Ancak filmin senaryosu veya bu oyuncuların rolleri hakkında çok daha fazla ayrıntı bilinmiyor.

Ayrıca, bu filmden sonra Pitt ve Clooney’nin yeni bir Ocean’s Eleven filmi için tekrar bir araya gelmesi de mümkün olabilir. Clooney, Uproxx ile yaptığı bir görüşmede bir senaryonun var olduğunu ve “aslında harika bir senaryo” olduğunu söyledi. Clooney’e göre bu senaryo o kadar iyi ki “sonunda başka bir film daha” çekebilirler. Ancak bu durum şimdilik sadece bir olasılık olarak görülüyor.

Wolfs, 20 Eylül’de sinemalara ulaşacak ve muhtemelen kısa bir süre sonra Apple TV+’ta yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu