Haber

Kayseri Kocasinan kendisiyle yarışıyor

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Daha keyifli bir Kocasinan için her alanda hizmet verdiklerini vurgulayan Kayseri’nin Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, belediyecilikte kendileriyle yarıştıklarına dikkat çekerek; “Vatandaş başka şehirde böyle bir hizmet var biz istiyoruz demiyor. Kocasinan’ın herhangi bir mahallesinde yaptığımız talebin aynısını istiyor. Bu bizim gururumuz. Kendimizle yarışıyoruz” dedi.

Gülpark Sinan Cafe’de düzenlenen toplantıda konuşan Önder Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın tüm mahallelerini güzelleştirmeye ve değiştirmeye devam ettiklerini söyledi. Muhtarlarla sohbet edip taleplerini dinleyen Önder Çolakbayrakdar, her mahallenin ihtiyacına göre yatırım yaptıklarını belirterek; “Merkez mahalle muhtarlarımızla son bölge toplantımızı yaptık. 7. bölge toplantısı çerçevesinde Mevlana, Yenimahalle, Sümer, Seyrani, Yakut, Zümrüt, Hoca Ahmet Yesevi, Saraybosna, Yeşil, Boztepe ve Sancaktepe Mahallelerinin muhtarları ile bir araya geldik. Hem muhtarlarımızın taleplerini hem de vatandaşların bize aktardığı iddiaları değerlendirdik. Kendimizle yarıştığımızı özellikle belirtmek isterim.

Başka bir belediyede veya başka bir şehirde böyle bir hizmet var ama bizde yok denilemez. Kocasinan’ın rastgele bir mahallesinde yaptığımız talebin aynısını diğer mahallelerimiz de talep ediyor. Bu bizim gururumuz. Vatandaşımıza daha çok hizmet vermemizin önünü açıyor. Çünkü hizmetimiz takdir ediliyor ve diğer mahallelerde oturan vatandaşlarımızın da bunu istemesi sevindiriyor. Temizlik, makine, park ve bahçe, sosyal yardım, imar, kentsel dönüşüm, plan proje, geri dönüşüm ve finans hizmetleri gibi her alanda iddialıyız. Bunu vatandaşlarımızın sahada yaptıkları geri dönüşümden anlıyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bize hizmetlerimizin ne kadar güzel olduğunu gösteriyor. ‘Çok şükür Kocasinan’da her mahallede bir markamız, bir servisimiz var’. Bizim derdimiz ilçemizde 400 binden fazla insanı memnun etmek” dedi.

Mahalle muhtarları da Önder Çolakbayrakdar’a Kocasinan Bölgesi’ndeki hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

haber-seydiler.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu