Yaşam

Kukla Köşk filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Kukla Köşk Filmini Merak Etmek

İzleyiciler bu akşam TRT1 ekranlarında olacak olan Kuklalı Köşk filmi için araştırmaya başladı. Başrollerini Asena Tuğal, Ali Uyandıran, Kadir Çöpdemir ve Serkan Şengül’ün paylaştığı film merak ediliyor. Peki Kuklalı Köşk sinemasının konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? İşte Kuklalı Köşk filmi hakkında merak edilen sorular ve cevaplar…

Kukla Köşk Sinemasının Konusu Nedir?

Büyük bir konakta oturan Müşfik amca, bir akşam arkadaşlarının davetine katılır. Bu davet beklenmedik olayların gelişmesine neden olur. Müşfik’in evine girmeyi planlayan Behçet ve Riko adlı hırsızlar, o evden çıkınca planlarını hayata geçirir. Hırsızlar konutta kimsenin olmadığını düşünürler ancak bilmedikleri çok değerli bir şey vardır. Müşfik, konaktan çıkarken konağı kuklalara emanet etti. Eve hırsızların girdiğini gören kuklalar, hırsızlara karşı evi savunmaya başlar. Canlı kuklaları karşılarında görünce şaşıran Behçet ve Riko, kuklaların daha çok para kazanacağını düşünerek onları kaçırmaya karar verir.

Kukla Köşkü Sinema Oyuncuları

  • Asena Tuğal – Komiser Ceren

  • Ali Uyanıyor – Müşfik

  • Kadir Çöpdemir – Behçet

  • Serkan Şengül – Riko

Kuklalı Köşk Sineması Hakkında Detaylar

Komedi, animasyon, aile tipi Kukla Köşkü sinemasının yönetmenliğini Mustafa H. Öztürk üstlenmiştir. 19 Nisan 2019’da yayınlandı.

tatvan-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu