Haber

Manisa’da yağan yağmur sonrası MASKİ ekipleri sahada

MANİSA (İGFA) –Manisa Su ve Kanalizasyon İşletmesi (MASKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri, il genelinde vatandaşların sağanak yağıştan mağdur olmaması için çalışmalarını sürdürüyor.

Ekipler, dere yatakları ile yağmur suyu ve kanalizasyon kenarlarında biriken çöpleri temizleyerek oluşabilecek her türlü olumsuzluğun önüne geçmek için çalışmalarını sürdürüyor. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik ve Kanalizasyon Daire Başkanı Cem Çöllü, ekiplerin sahadaki çalışmalarını yakından takip etti.

Sahadaki müdahalelerle ilgili açıklamalarda bulunan MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, “İlimiz genelinde sağanak yağışta tüm ekiplerimiz sahada çalışmalarını sürdürüyor. Gün içinde metrekareye yaklaşık 60 kilogram yağış düştü. Dere yatakları ile yağmur suyu ve kanalizasyon kenarlarında biriken çöplerin temizlik işlemlerine devam ediyoruz. Fırtına ve şiddetli yağmur nedeniyle bazı cadde ve sokaklarda oluşan kısmi su birikintilerine de kısa sürede müdahale edildi. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için gruplarımız teyakkuz halinde olmaya devam edecek.”

haber-finike.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu