Haber

Özel jet hayranı Kılıçdaroğlu yine deşifre oldu

14 Mayıs seçimlerinde kendini halktan biri gibi göstermeye çalışıyor, oy toplamaya çalışıyor. CHP Genel Lideri ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı adayı Kemal Kılıçdaroğlu yeniden ifşa edildi Geçtiğimiz günlerde Adıyaman’da minibüsle yolculuk yaptığı, ardından özel jetle Adıyaman’a saati 12 bin dolar ücretle gittiği gösterilen Kılıçdaroğlu, yine özel uçakla yakalandı.

Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferiyle bugün Ankara’ya geliyor. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Kılıçdaroğlu‘nin apronunda yer alan ve kiraladığı özel jeti sosyal medya hesabından paylaştı. Esenboğa Havalimanı

 

Kılıçdaroğlu’nun özel jetini ifşa eden Varank, paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

“THY’nin 11.50 uçağıyla TEKNOFEST’e gitmek için Esenboğa Havalimanı’na geldim. Apronda bir özel uçak daha var… Bilin bakalım kim kiralamış? Evet biliyorsunuz! Minibüs takiye koalisyonunun adayı Kılıçdaroğlu.”

CHP ÖZEL: UYGUN 14 MAYIS BİTECEK

Kılıçdaroğlu’nun minibüsle yolculuğunu sosyal medya hesabından paylaşan Er. “Millet İttifakımızın Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan Yardımcımız Meral Akşener ile Saadet Partisi’nin Adıyaman’daki iftarına gittik. Adıyaman ne şatafat gördü ne de Mercedes. 14 Mayıs’tan sonra şatafat biter!”dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu