Yaşam

Televizyon Efsanesi ‘Game Of Thrones’un Dizi Sorumlusu, Keşke Farklı Yapsaydık Dilediği Bir Şeyi İtiraf Etti!

2019 yılında tartışmalı bir finale imza atan ‘Game Of Thrones’ dizisinin sorumluları Benioff ve Weiss, hayranların ilgisini çeken 8. sezon hakkında da açıklamalarda bulunurken, Emmy ödüllü film yapımcıları da dizide bir gelişme olup olmadığı sorularını yanıtladı. diziyle ilgili değiştirmek istedikleri her şey.

Açıklamalara birlikte bakalım. ?

Kaynak:https://www.indyturk.com/node/690941/…

Tüm zamanların en popüler dizileri arasında yer alan televizyon efsanesi ‘Game Of Thrones’, 2019 yılında tartışmalı bir şekilde sona erdi.

Göz alıcı hikayesi ve oyuncu kadrosuyla milyonlarca insanı büyüleyen dizi, finaliyle herkesi hayal kırıklığına uğrattı.

Karmaşık konusuyla toplamda sekiz sezon devam eden ‘Game Of Thrones’un final dönemiyle ilgili izleyiciler, karakter gelişimlerinin bozulduğundan ve dizinin oldukça telaşlı bir şekilde tamamlanmasından şikayetçi oldu.

O zamanlar sosyal medyadaki eleştirilerin çoğu, George RR Martin’in fantastik kitaplarına dayanan popüler uyarlamayı birlikte yaratan WeisWeiss ve Benioff’un yazarlarına yönelikti.

David Benioff ve Dan Weiss, Netflix’te yayınlanacak bilim kurgu dizisi 3-Body Problem hakkında bilgi vermek için Hollywood Reporter’a konuştu.

Benioff ve Weiss’in 8. sezonla ilgili açıklamaları hayranların tepkisini çekerken, Emmy ödüllü film yapımcılarına diziyle ilgili değiştirmek istedikleri bir şey olup olmadığı da soruldu.

Dizi yapımcıları, Guardian Mord’u ilk sezondan geri getirmek istediklerini, hatta ek bir sahne fikrinin bile olduğunu söyledi.

Benioff konuşmasına, “Yapabilmeyi dilediğim bir şey var, o da Guardian Mord’un karakteri…” diyerek başladı.

Weiss şunları ekledi: ‘Guardian Mord’u geri getirmemek bir hataydı. ‘Bunu yapmaktan her zaman bahsettik.’

Benioff bunun için akıllarında bir meyhane sahnesi olduğunu söyleyince Weiss şunları söyledi:

‘Meyhanenin sahibinin Mord olabileceğini çok geç fark ettik. Arka planda o oyuncuyu tıpkı bir gardiyan gibi canlandırabilirdik ama şimdi küçük bir işletme sahibi olarak. O kadar belliydi ki, bir gün sonra, hiç düşünmeden aklımıza gelen bir fikirdi.’

Bu açıklamalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu