Ekonomi

Türkiye’nin En Etkin Tedarik Zinciri Profesyonelleri Ödül Töreni İstanbul’da Yapılacak

Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri ödül töreni 29 Kasım’da İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Tedarik Zinciri ve Lojistik alanında yürütülen projelere destek veren SCP Club, her yıl olduğu gibi bu yıl da Slimstock ve LODER ortaklığında sektör temsilcilerini ödüllendirecek. Bu yıl 9’uncusu düzenlenen ‘Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri’ ödül töreni, 29 Kasım’da İstanbul’da gerçekleştirilecek. Ödülü alacak ‘Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri’ listesi, 2019’da açıklanacak. Aynı gün gala yemeği.

Slimstock Türkiye, “Her yıl düzenlenen ödül töreni sayesinde Tedarik Zinciri Profesyonellerinin, yürüttükleri projelerle sürdürülebilir, yenilikçi, teknolojik ve etkili çözümler üreterek ülkemizin ve dünyamızın geleceğine ne kadar önemli katkı sağladığına hep birlikte tanık oluyoruz” dedi. Ülke Müdürü Songül Sezer ise, “Bu yıl 9’uncu kez sektörün önemli isimlerini ve onların değer yaratan projelerini kamuoyuyla paylaşacağız. Ödül törenimizi 2014 yılından bu yana düzenliyoruz. basit bir ödül töreni olarak görülüyor. Her yıl bu törende sunulan projeler hem ülkemize hem de dünyanın geleceğine katkı sağlıyor. Ayrıca son teknolojik gelişmeler, dünyanın her zamankinden bambaşka bir rotada ilerlemesini hızlandırıyor. hayatımıza girmesi ve herkes için hızlı bir şekilde ulaşılabilir olması, yapay zekada önemli bir eşiğin aşılması olarak kabul ediliyor.Yapay Zekalı Chatbotlar, IoT, Otonom Araçlar, Bulut Platformların yanı sıra Büyük Veri kümelerinin gerçek zamanlı işlenmesi Teknolojik gelişmelerin getireceği hızlı değişimler Bugün ve yakın gelecekte her alanda yaratmak bizi bekliyor. Tedarik Zinciri Yönetimi teknolojik gelişmelerden en çok etkilenen ve değişime zorlanan alanların başında gelmektedir. Günümüzün ve yarının dijital Tedarik Zincirlerinde bazı alanlar giderek ön plana çıkarken bazıları da zamanla önemini yitiriyor. Doğal olarak bu değişim yürütülen projelere de yansıyor” dedi.

“Yılın en iyi projesi de ödülünü alacak”

Törende ‘En Sürdürülebilir/Dayanıklı’, ‘En Teknolojik’, ‘En Yenilikçi’ ve ‘En Etkili/Etkili’ olmak üzere 4 farklı kategorideki projelerin jüri üyeleri tarafından değerlendirildiğini belirten Sezer, ” ‘Yılın En Doğru Projesi’ dalında ayrı bir ödülü var.. “Proje, salondaki katılımcıların oylarıyla belirlenecek” dedi.

Songül Sezer, listeye alınacak başvuruların ön koşullarını şöyle sıraladı: “Tedarik Zinciri, Lojistik ve üretim alanlarında en az 5 yıl deneyime sahip olmak, Lojistik ve Tedarik Zinciri alanında hayata geçirilmiş projelere sahip olmak ve Şirketin Lojistik ve Tedarik Zinciri alanındaki üst yöneticisi.” “Bu pozisyonda olmanın şartları var.”

Yazar ve Eğitmen Kürşat Tuncel konuşmacı olacak

Her yıl düzenlenen ödül töreninde alanında uzman konuşmacıların yer aldığını belirten Sezer, “Bu yıl çok değerli yazar ve eğitmen Kürşat Tuncel ödül töreninde konuşmacımız olacak. Konuşmasıyla bizleri bilgilendirecek. ’60 Dakikada MBA’ başlıklı Günümüzün çalkantılı, bilinmeyen, krizlerle dolu, hızlı teknolojik Gelişmelerin ve nesiller arası farklılıkların etkisi altında kalan iş dünyasında, yöneticilerin yetkin yönetici olmaları yeterli değildir. Kendi gruplarına başkan ve koç olmaları bekleniyor.Bu nedenle üzerlerinde performans baskısı yüksek olan ve hızlı değişimlere uyum sağlamakta zorluk çekebilecek yöneticilerin aslında hala temellere geri dönmesi gerekiyor.Yeni yönetim ve liderlik fikirlerinin ortaya çıktığı bir ortamda Her gün ortaya çıkan bu öneri ilk bakışta garip gelebilir ama 60 dakika sonra konuşmacımız MBA seminerinde bahsettiğimiz bu önemli sorunlara nasıl cevap verebileceğimizi bize açıklayacak. Törenimizin moderatörlüğünü LODER Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan ve LODER Yönetim Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. “Mehmet Tanyaş üstlenecek” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu