Haber

Eyüp Eroğlu Mahalle Toplantılarına Tokat’ta Devam Ediyor

AK Parti Tokat Belediye Başkan Adayı ve Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 31 Mart yerel seçimlerine giderken mahalle toplantıları ve vatandaşlarla buluşmalarını sürdürüyor.

AK Parti İstanbul Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Av. Nurettin Alan, Tokat Milletvekili Dt. Cüneyt Aldemir, AK Parti İl Başkanı Ali Özer ve Merkez İlçe Başkanı Ali Çalışkan ile birlikte İbn-i Kemal Mahalle Konağı’nda Mahmutpaşa Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, birlik ve beraberlik içinde bir kez daha Tokat’a hizmet edeceklerini vurguladı. dayanışma.

Başkan Eroğlu; “Dün hayal ettiğimizi bugün gerçekleştirdik”

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu; “Çok şükür Türkiye’miz 22 yılda hayretler içinde kalan, insanların hayretle izlediği, nerede, nerede diye merak ettiği bir ülke haline geldi. Bu gece saat 00.49’da Alper Gezeravcı’mızı uzaya gönderdik. Dün bunların hayalini kurarken, bugün bugün. bunu gerçekleştirdik. Yüzlerce milli ve yerli çalışmayla Türkiye Ülkemiz güçlendi, büyüdü, bugün Türkiye’nin kendi ayakları üzerinde durmasını istemeyenler her zaman oldu. Çok şükür, Allah’ın izniyle bütün bu engelleri aştık, dualarınız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öngörüsü. 8-9 ay önce seçimden geçtik ve milletimiz yine galip geldi ve Cumhurbaşkanımızı seçtik. Bu dönemde ülkemizde çok farklı gelişmeler yaşandı. 7 Ekim’de Filistin’de başlayan insanlık dışı uygulama yüreklerimizi dağladı. Sayın Cumhurbaşkanımızın izlediği diplomasi çabaları takdire şayandı. Umarım bu insanlık dışı uygulama Türkiye’de de tekrarlanır.” “Büyük ve güçlü Türkiye’miz, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bunu başaracaktır” dedi.

Ülke ve dünya siyasetinin ardından Tokat’a özel bir konuşma yapan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 10 yıllık hizmet süresi boyunca yaptığı çalışmaları anlattı. Başkan Eyüp Eroğlu; “Ben Tokat’ta doğup büyüyen, 4 yıllık üniversite ve askerlik dönemi dışında Tokat’ta hep yanınızda olan kardeşinizim. Bizim bu şehre olan sevgimiz büyük, buna aşığız. şehir. Sokak sokak, sokak sokak, adım adım yürüyoruz bu şehrin her yerini. Hakim biziz. Çok şükür sizlere verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu ve onurunu yaşıyorum. 10 yıldır hep bu yoldayız. Bu aziz şehir Tokat için yanınızda olmaya, birlikte kararlar almaya çalıştık, bundan sonra da kararları birlikte alacağız, 31 Mart yerel seçimlerine kadar Tokat’ımıza sahip çıkmaya devam edeceğiz, kapı kapı dolaşıp, hep birlikte çalışacağız. Sizlerle birlikte büyümeye devam ediyoruz ve inşallah Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a verdiğimiz sözü yerine getirerek 12’nin 12’sini yaparak Tokat’ta eşsiz ve büyük bir destana hep birlikte imza atacağız. Bugün bizi yalnız bırakmayan Mahmutpaşa Mahallesi’nde “Sakinlerimize ve değerli komşularımıza en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Mahmutpaşa Mahallesi sakinlerinin istek ve taleplerini dinleyen Önder Eroğlu, yeni dönemde de mahalle bazlı projelere devam edeceklerini belirtti. – tokat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu