Haber

Karşıdan karşıya geçen ördeklere yardım etmek için aracından indi, öldü

ABD’de bir sürücü, bir ördek ailesine karşıdan karşıya geçmek isterken başka bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetti.

ABC News’e göre, 41 yaşındaki Casey Rivara, California, Rocklin County’de yolda giderken, bir ördek kümesinin trafikle karşıdan karşıya geçemediğini gördü. Rivara daha sonra ördek ailesine yardım etmek için aracından indi. Ancak başka bir sürücünün çarpması sonucu hayatını kaybetti.

KAZA İLE İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLADI

Konuyla ilgili açıklama yapan Rocklin Polis Departmanı, Rivara’nın aracını Park Drive ile Stanford Ranch Bulvarı kavşağına park ettiğini, karşıdan karşıya geçmeye çalışan bir ördek ailesi gördüğünü, aracından inerek ördeklere yardım etmeye çalıştığını belirtti. , genç bir sürücü Stanford Ranch Bulvarı’nda doğuya doğru giderken. Rivara’ya çarptığını söyledi. Polis, Rivara’nın olay yerinde hayatını kaybettiği bilgisini paylaştı. Diğer aracın sürücüsü tutuklanmazken, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

‘İkisinin de hayatı mahvoldu’

Olayın ardından olay yerine Kaza Araştırma Ekibi sevk edildi. Kazanın meydana geldiği kavşak yaklaşık 6 saat trafiğe kapatılırken, olayın meydana geldiği bölgede oturan Diane Myerson KXTV’ye yaptığı açıklamada, “İkisinin de hayatı mahvoldu; hem kendisinin hem de kazayı yapan kişinin. ona vur. Bence bu korkunç.” Myerson, “Bence güzel bir şey yapıyordu ama sonunda öldü. Kimse bir hayvana veya insana yardım etmeye gittiğinde öleceğini düşünmez” dedi. (DIŞ HABERLER)

haberkucukcekmece.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu