Teknoloji

Su altında geçen ruh benzeri yeni bir oyun geliyor

 
PLAYSM ekibi, Japon geliştirici Studio Snowblind’in ilk kez Temmuz 2022’de duyurduğu sualtı temalı bilimkurgu aksiyon macera oyunu Glaciered’ı piyasaya süreceğini duyurdu. Souls-like türünün özelliklerini barındıran yapım, PC için çıkacak. 2025’te Steam aracılığıyla.
 
Öte yandan geliştirici grubu, bir konsol sürümünün çıkacağının sinyallerini verdi. Bu bağlamda, “Steam dışında bir konsol versiyonu da çıkarma ihtimali var. Şu anda resmi bir duyuru yapabileceğimiz aşamada değiliz. Somut detayları paylaşabilir hale geldiğimizde sizleri resmi olarak bilgilendireceğiz.” . Böylece bizi bekleyebilirsiniz.”
 
Su altında ruh benzeri deneyim
 
 
 
Glaciered, gezegenin yüzeyinin dev bir buz tabakasına dönüştüğü bir dünya sunmayı amaçlıyor. Buzullarla kaplı bir dünyada yer aldığımız oyunda hayat denizlerin altında devam ediyor. Oyunda su altında yaşayan yaratıklarla baş edebiliyor ve onları yenmeye çalışabiliyoruz.
 
Tehlikeli yaratıklar ile oyunda Tuai olarak oynuyoruz ve düşmanlara karşı çeşitli saldırı stillerimizi kullanabiliyoruz. Oyun, yakın dövüş saldırılarından menzilli saldırılara kadar birçok farklı dövüş stiline sahiptir. Burada hem suyun derinliklerini keşfediyoruz hem de köpekbalıkları, su yılanları ve daha fazlasıyla uğraşıyoruz.
 
Oynanış fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu